SØFRAGT
ALPI ser løsninger i et samlet hele. Vore kunders behov forandrer sig løbende – intet er statisk – heller ikke vore løsninger. Vi tilstræber hele tiden at se løsninger og nye muligheder for samarbejdet. Som noget særligt er vi også specialister i køle- og frysetransporter.

Se kontaktoplysninger nedenfor.
Herning
Stacks Image 2743
Jens Anton
Rahbek
Afdelingsleder


jar@alpi.dk
9928 7817
Stacks Image 6427
Troels
Zenner
Key Account Manager


troels@alpi.dk
9928 7818
Stacks Image 27853
Michael Haahr
Hansen
Key Account Manager


mhh@alpi.dk
9928 7831
Stacks Image 12309
Stacks Image 2748
Mette
Mølgaard
Speditør,
eksport

mm@alpi.dk
9928 7804
Stacks Image 4688
Henrik Bech
Rasmussen
Speditør,
eksport

henrik@alpi.dk
9928 7815
Stacks Image 15149
Emil Vrbovci
Damgaard
Speditørelev,
eksport

emil@alpi.dk
9928 7830
Stacks Image 13608
Frederik Ørgaard
Christoffersen
Speditør,
eksport

fc@alpi.dk
9928 7833
Stacks Image 8000
Lene
Hyldgaard
Speditør,
eksport

lh@alpi.dk
9928 7819
Stacks Image 12527
Stacks Image 2949
Laila Alby
Andersen
Afdelingsleder


laila@alpi.dk
9928 7807
Stacks Image 2934
Irma Daugaard
Jørgensen
Speditør,
import

irma@alpi.dk
9928 7812
Stacks Image 15626
Morten
Hüttel
Speditørelev,
import

moh@alpi.dk
9928 7834
Stacks Image 2929
Mikkel Lübker
Andersen
Speditør,
import

mikkel@alpi.dk
9928 7813
Greve
Stacks Image 16898
Ronni
Bekker
Filialleder

ronni@alpi.dk
9928 7821
Stacks Image 16788
Dorte
Mikkelsen
Speditør

dorte@alpi.dk
4341 0476
Odense
Stacks Image 5465
Ronni
Bekker
Filialleder

ronni@alpi.dk
9928 7821
Stacks Image 5470
Ole H.
Hansen
Speditør

oh@alpi.dk
9928 7822
Stacks Image 18873
Christina Rex
Rindom
Speditørelev

crr@alpi.dk
9928 7832
Stacks Image 15492
Dorte
Mikkelsen
Speditør

dorte@alpi.dk
4341 0476
Stacks Image 5481
Frank Hovgaard
Palm
Speditør

frank@alpi.dk
9928 7824