HERNING - SØ, LUFT OG KURER
Scroll ned eller klik på de forskellige opgaver for at finde den medarbejder, som du vil kontakte.

SøfragtLuftfragtKurér og småpakker
Søfragt
Stacks Image 13120
Jens Anton
Rahbek
Afdelingsleder


jar@alpi.dk
9928 7817
Stacks Image 13127
Troels
Zenner
Key Account Manager


troels@alpi.dk
9928 7818
Stacks Image 13148
Michael Haahr
Hansen
Key Account Manager


mhh@alpi.dk
9928 7831
Stacks Image 13152
Stacks Image 13158
Mette
Mølgaard
Speditør,
eksport

mm@alpi.dk
9928 7804
Stacks Image 13165
Henrik Bech
Rasmussen
Speditør,
eksport

henrik@alpi.dk
9928 7815
Stacks Image 15194
Emil Vrbovci
Damgaard
Speditørelev,
eksport

emil@alpi.dk
9928 7830
Stacks Image 13787
Frederik Ørgaard
Christoffersen
Speditør,
eksport

fc@alpi.dk
9928 7833
Stacks Image 13180
Lene
Hyldgaard
Speditør,
eksport

lh@alpi.dk
9928 7819
Stacks Image 13184
Stacks Image 13190
Laila Alby
Andersen
Afdelingsleder


laila@alpi.dk
9928 7807
Stacks Image 13197
Irma Daugaard
Jørgensen
Speditør,
import

irma@alpi.dk
9928 7812
Stacks Image 15808
Morten
Hüttel
Speditørelev,
import

moh@alpi.dk
9928 7834
Stacks Image 13218
Mikkel Lübker
Andersen
Speditør,
import

mikkel@alpi.dk
9928 7813
Luftfragt
Stacks Image 5021
Niels
Myrup
Afdelingsleder

nielsmyrup@alpi.dk
9928 7802
Stacks Image 13895
Michael Haahr
Hansen
Key Account Manager

mhh@alpi.dk
9928 7831
Stacks Image 28
Jan Skovdal
Hansen
Speditør

jsk@alpi.dk
9928 7835
Stacks Image 5041
Gerda
Laugesen
Speditør

gerda@alpi.dk
9928 7809
Stacks Image 5026
Claus
Linnemann
Speditør

claus@alpi.dk
9928 7805
Kurér og småpakker
Stacks Image 5051
Michael Fog
Pedersen
Key Account Manager

fog@alpi.dk
9928 7803
Stacks Image 5056
Tina Hedelund Godskesen
Kontorassistent

th@alpi.dk
9928 7806
Stacks Image 31174
Tatiana
Maul

Speditørelev

tatiana@alpi.dk
9928 7816